הבנות מספרות

CIMG1545כאן תוכלו לקרוא מה יש לבנות שהשתתפו במדרשת הקיץ לומר על התוכנית

שבות סתיו, באולפנת בהרן

זכיתי להיות חלק מאפיקים כשסיימתי כיתה ט. שבוע זה, של מדרשת אפיקים, היה אחד מהחוויות הכי משמעותיות בחיי. באפיקים הרגשתי לראשונה חיבור גדול אל לימוד התורה, בזכות הצוות החם והחושב, ובזכות בנות מעמיקות ולמדניות. חוויתי חוויה של התרגשות בתורה. חוויה של קושי, וצמיחה מול מקורות מאתגרים. למדתי באפיקים כלים בסיסים בדרך לימוד תורה שעוזרים לי כיום להמשיך וללמוד.
בנוסף לזה, הקשר שלנו בתוכנו, הבנות, היה מדהים. יש משהו בחברות שנוצרת מתוך מפגש עם התורה, שגורמת לחברות להיות עמוקה יותר וחזקה. אפיקים זה מבחינתי מקום שפתח לי צוהר לעולם התורה, והעניק לי תשוקה לשקוע בעולם התורה גם בהמשך חיי.
תודה לכם על הטוב והחסד שעשיתם עמי כאשר פתחתן בפניי את האפשרות להיות חלק מדבר גדול

ל.ע. פלך קרית עקרון

החוויה שהייתה לי באפיקים הייתה מיוחדת מאוד והיא השאירה עלי רושם כה עז, עד שבאופן יומיומי אני מרגישה את ההשפעה שלה עליי. אותו שבוע קצר שביליתי באפיקים, בנה קומה משמעותית בעולמי הרוחני, ויצר בקרבי אהבה לתורה וצימאון ללמוד אותה. האווירה שהייתה באפיקים הייתה טובה מאוד, והיא גרמה למפגש עם התורה להיות מפגש כן, נעים, ומחבר. השהות בקרב בנות ומדריכות בוגרות, (נחמדות מאוד ומקסימות), אשר המשותף לכולן הוא עיסוקן המעמיק בעולמן הדתי, יצרה בין הבנות חברות מיוחדת ותחושת שותפות, אשר היוו בסיס מדהים לחיפוש, לשאילת שאלות, לדיונים מרתקים ולמפגש קרוב עם יופייה של התורה.
אני ממליצה על התוכנית בחום, מעומק הלב.     
שוב תודה רבה על כך שאתם מקיימים השנה את התוכנית, אני מתרגשת מאוד 🙂

 

Proudly powered by | Theme: HoneyWaves by SpiceThemes