~ מי אנחנו

מרים רייסלר היא ילידת ארה"ב שעלתה לארץ לפני 16 שנה. לאחר סיום לימודיה בתיכון היא הגיעה לשנת לימודים במכללה לבנות בבית וגן והמשיכה לתואר ראשון באוניברסיטת הרווארד. אחרי שעלתה לארץ, היא השלימה תעודת הוראה בתנ"ך במכללת הרצוג. מרים התחילה לעבוד עם הצוות המייסד של אולפנת אמי"ת נגה בבית שמש טרם פתיחתה, בשנת תשס"א, ובתשס"ה הקימה את בית מדרש "להבה" כמסלול בחירה לבנות באולפנה ומתפקדת היום כראש בית המדרש. מרים מסיימת כיום תואר שני בתלמוד באוניברסיטת בר-אילן, מדריכה לחקר בתנ"ך, ומלמדת דרכי הוראת גמרא במכללת הרצוג. מרים מלמדת תנ"ך וגמרא לבנות בגיל התיכון כבר 20 שנה. היא מתגוררת בבית שמש עם בעלה וארבעה ילדיה.

 רחל וכטפוגל גדלה בירושלים ולאחר סיום לימודיה בתיכון, שירתה בשירות הלאומי. היא בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת בר-אילן ותואר שני מהאוניברסיטה העברית. לאחר לימודיה עבדה בניהול הפרוייקט "גמרא ברורה" ובמסגרת עבודתה הדריכה מורים רבים במתודה ללימוד ולהוראת גמרא. רחל לימדה גמרא במשך 8 שנים בתוכנית עליסה של מדרשת נשמת וכיום מלמדת בבית מדרש "להבה" באולפנת אמי"ת נגה בבית שמש. לאורך השנים רחל למדה גמרא והלכה בבתי מדרש שונים- מתן, נשמת ובית מורשה. היא מתגוררת באלעזר עם בעלה וארבעת ילדיה.

רות (חסין) דל היא בוגרת מחזור א' של מדרשת אפיקים וכעת מרכזת את תוכנית הקיץ. היא בוגרת פלך קרית עקרון ופרוייקט LEAD, תוכנית לפיתוח מנהיגות בישראל. רות למדה בבית המדרש במגדל עז לפני השירות הצבאי, ולאחר השירות בדובר צה"ל, בדוברות פיקוד המרכז ובדוברות אכ"א, חזרה ללמוד בבית המדרש בשילוב לימודים לתעודת הוראה במכללת הרצוג. היא מתגוררת בירוחם עם בעלה איתן.

מודעות פרסומת
%d בלוגרים אהבו את זה: